DTM Trophy bylo tento víkend ve znamení Tima Heinemenna

Šampion ze sezony DTM Trophy 2020 se vrátil do šampionátu, kde naprosto celý víkend dominoval. Německý závodník přestoupil k Toyotě týmu Ring Racing namísto Nica Verdoncka.

Heinemann byl naprosto neporazitelný. S vozem získal pole position a jednoznačně dominoval prvnímu závodu. Na stupních vítězů ho ale nečekaně doplnil nováček Thago Vivacqua z Heide Motorsport, přičemž třetí pozici obsadil loňský pilot ADAC GT4 Germany Jan-Phillip Southern. Jediná žena v pole, Sophie Hofmann, obsadila patnácté místo.

Závod číslo 2 byl v podobném duchu, Heinemann opět od startu do cíle zkušeně vedl. Na druhé pozici se umístil zkušený Theo Oeverhaus a třetí pozice patřila také nováčkovi, tentokrát Colinovi Caresanimu. Hofmann dokončila těsně za body na jedenáctém místě.