Nico Gruber a Jan Phillipp Springob se připojují k týmu Drago Racing Team [ z|vo ]

Nico Gruber a Jan Phillipp Springob se připojují k týmu Drago Racing Team [ z|vo ]

 
  

Drago Racing Team [ z|vo ] rozšiřuje svou účast v ADAC GT4 Germany a odstartuje se dvěma vozidly. S Nico Gruberem a Janem Phillippem Springobem si nový motoristický tým Philippa Zakowskiho a Jörga van Ommena zajistil služby dvou mladých talentů. Stejně jako jejich týmoví kolegové Robert Haub a Gabriela Jílková budou oba soutěžit s Mercedesem-AMG GT4.


Rakušan Nico Gruber, se během pouhých dvou let úspěšně prosadil v závodech cestovních vozů. Již při svém prvním startu v ADAC TCR Germany dosáhl svého prvního vítězství. V roce 2021 si zajistil juniorský titul v seriálu cestovních vozů se dvěma závody do konce. Při svých startech na TCR v Německu a Malajsii nasbíral vítězství, pole position, pódia a nejrychlejší kola. S přechodem na závody GT nyní dělá další krok ve své kariéře.

Jan-Philipp Springob je stálicí v ADAC GT4 Germany. Po dvou titulech v motokárách vstoupil 21letý pilot v roce 2019 do závodů GT4. V ADAC GT4 Germany si rychle vysloužil přezdívku „Mister Konstanz“. Ve svých dosavadních 24 startech v sérii GT získal 22 bodů a dvakrát zajel nejrychlejší kolo závodu. V roce 2021 se kvalifikoval mezi 6 nejlepších ve všech kvalifikacích a své schopnosti prokázal pole position ve finále sezóny na Nürburgringu.

Springob a Gruber společně tvoří vítěznou kombinaci, která chce bojovat o vítězství v ADAC GT4 Germany 2022.

„S Nicem a Janem-Philippem máme velmi silnou dvojici jezdců, která je absolutně schopná vyhrávat. Jsou v podobném věku a mají stejné cíle. To z nich dělá ideální pár. Jan-Philipp již v posledním roce podal silné výkony. S Nico má nyní rychlého týmového kolegu, se kterým může bojovat o stupně vítězů a vítězství. Nicův titul TCR mluví sám za sebe. Jsem velmi rád, že můžeme podpořit dva tak mladé talenty a doufejme, že jim připravíme cestu do závodů GT3,” říká šéf týmu Philipp Zakowski pro GT-Place.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »