Landgraf letos v ADAC GT Masters bez šampiona Marciella

Landgraf letos v ADAC GT Masters bez šampiona Marciella

 
  

Landgraf Motorsport zahájí svou třetí sezónu ADAC GT Masters. Tým loňského šampiona Raffaele Marciella sází na známá jména: Fin Elias Seppänen a Salman Owega z Kolína nad Rýnem sdílejí kokpit Mercedes-AMG GT3 Evo.

Oba jezdci se již prosadili v tradiční sérii ADAC GT3. Od 9. do 11. června se ADAC GT Masters vrací na závodní trať v rámci „Festival of Dreams“ na Hockenheimringu Baden-Württemberg.

„ADAC GT Masters je nedílnou součástí závodního programu Landgraf Motorsport. S Eliasem a Salmanem máme letos na startu velmi silný juniorský vůz. Chceme znovu bojovat o titul. Naše motivace pro nadcházející sezónu je velmi vysoká a nemůžeme se dočkat, až tento víkend startujeme na Hockenheimringu,“ říká manažer týmu Brice Bosi.

Po svém debutu v minulé sezóně bude Seppänen v roce 2023 opět za volantem Landgraf Motorsport. Devatenáctiletý pilot jde s titulem za ambiciózními cíli: „Loni jsem mohl s týmem nasbírat spoustu zkušeností v ADAC GT Masters. S mým novým týmovým kolegou Salmanem a silným týmem jsem si docela jistý, že budeme bojovat o vrchol. Cíl pro sezónu 2023 je jasný, chceme bojovat o titul.“

Owega je nyní na honbě za úspěchem se závodním týmem Klause Landgrafa.

„Opravdu se těším, až budu soutěžit po boku mistrů Landgraf Motorsport ADAC GT Masters. Spolu s Eliasem máme velmi silný balíček. S novým týmem a Mercedesem-AMG mě čeká nová výzva. Jsem si jistý, že letos dosáhneme stejných výsledků,“ vysvětluje 18letý rodák z Porýní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »