Haupt Racing Team pojede v ADAC GT Masters se dvěma vozy

Haupt Racing Team pojede v ADAC GT Masters se dvěma vozy

 
  

Haupt Racing Team přidává do ADAC GT Masters další Mercedes-AMG GT3 Evo. Pilot DTM Arjun Maini z Indie a Rumun Razvan Umbrarescu se připojují k sestavě týmu v kultovní sérii GT3.


Tým z Drees poblíž Nürburgringu již oznámil své první dva jezdce: Estonce Ralfa Arona a Švýcara Alaina Valenteho. Úvodní kolo letošní sezóny ADAC GT Masters se koná tento víkend v rámci „Festival of Dreams“.

„Nová sezóna ADAC GT Masters je konečně za námi. Jsme velmi potěšeni, že můžeme provozovat dva Mercedesy-AMG GT3 Evo. Pro naše piloty je ADAC GT Masters dobrou příležitostí předvést svůj talent a rozvíjet se v profesionálním prostředí. Potenciální synergie pro náš tým vidíme také v jiných sériích, jako je DTM. Jsme velmi motivovaní a chceme v ADAC GT Masters dosáhnout co nejlepšího výsledku,“ říká generální ředitel Ulrich Fritz.

Maini nastupuje ve své druhé sezóně v DTM s týmem Huberta Haupta. Stejně jako jeho týmový kolega Umbrarescu je nyní 25letý jezdec připraven debutovat v ADAC GT Masters na Hockenheimringu Baden-Württemberg.

Umbrarescu sbíral zkušenosti s aktuálním modelem GT3 od Mercedes-AMG v GT World Challenge Europe.

„Jsem velmi nadšený z této sezóny. Miluji výzvy a toto je skutečně nová výzva. Mám to štěstí, že jsem v nejlepším týmu, a jsem za to vděčný. V tak profesionálním prostředí se budu moci rychle přizpůsobit formátu šampionátu,“ říká 29letý závodník před svým víkendovým debutem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »