Sestavy ADAC GT4 Germany pro sezonu 2023

Sestavy ADAC GT4 Germany pro sezonu 2023

 
  

Letošní ročník německého šampionátu GT4 startuje už tento víkend na Oscherslebenu. Pro letošní rok můžeme očekávat na startovním roštu hned dva Čechy.


V uplynulých letech jsme mohli sledovat počínání Češky Gabriely Jílkové, která se ale pro letošní rok přesune do Prototype Cup Germany, kde bude jezdit s vozem kategorie LMP3. I tak ale nemusí fanoušci smutnit, protože českou stopu povede Michal Makeš a Josef Knopp.

Na roštu samozřejmě nebudou chybět ani šampioni Mike David Ortmann a Hugo Sasse. Stejně tak se vrací i starý známý Gabriele Piana, který ale pojede letos po boku Marata Khayrova.

Důležité je také samozřejmě zmínit debut sestavy, kterou budeme letos sledovat pravděpodobně nejvíce. U týmu PROsport Racing totiž pojede sourozenecké duo Jessica a Andreas Bäckmanovi.

Jessica ale není jedinou ženou na roštu. V dalším voze zmíněného týmu se totiž představí hned dvě ženy. Posádku vozu číslo 13 budou tvořit Célia Martin a Fabienne Wohlwend, pro které se rovněž bude jednat o premiéru v ADAC GT4 Germany.

Rozhodně se tak máme letos opět na co těšit, protože se bude pravidelně objevovat v závodech kolem třiceti aut.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »