Alex Lynn: Nové povrchy nám sedí

Alex Lynn: Nové povrchy nám sedí

 
  

Alex Lynn věří, že nové povrchy tratí pomáhají Cadillacu více než ostatním, sdělil to novinářům po zisku pole position v brazilském Sao Paulu.


Alex Lynn, který získal pole position v závodě Six Hours of Sao Paulo, věří, že nedávné obnovení povrchu na okruhu Interlagos, pomohlo vozu Cadillac V-Series.R možná více než jeho konkurenci ve třídě Hypercar: „Pokaždé, když se objevíme na trati, která je nově pokryta asfaltem, má to tendenci nám hodně pomoci. Třeba ve Spa, loni na COTA to bylo lepší, dokonce i v Le Mans se zdá, že pokaždé, když obnoví povrch, podáváme lepší výkony.“

Angličan, který bude sdílet svůj Cadillac č. 12 týmu Hertz JOTA s Willem Stevensem a Normanem Natem, řekl, že si myslí, že jsou „pevně rozhodnuti“ používat směs Michelin Medium po celý závod, což je strategie, která Toyotě pomohla k vítězství v loňském závodě.

„Osobně si nemyslím, že bychom použili směs Hard, pokud se zítra neobjeví vlna veder,“ řekl Lynn. „Vidím nás na Medium po celý závod.“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *