Maďarky dokončily na třetí pozici ve své kategorii a jedenácté celkově mezi 24 vozy. Bylo to poprvé, co s Fordem vyzkoušely novou specifikaci, která má jiná kola a brzdy, ale přesto šlo všechno během rally podle plánu.
„Byl to prostě úžasný víkend, všechno bylo profesionální. Organizátoři odvedli vynikající práci, stejně jako náš tým Orsak Rally Sport a náš podpůrný tým Roger Racing Team. Děkujeme jim za jejich tvrdou práci a samozřejmě jsme velmi vděční našim partnerům,“ řekla po závodě Vogel.
Příštím závodem je maďarská rally Ózd-Eger, kde budou soutěžit s Peugeotem 208 Rally Cup, a o týden později budou opět sedět ve svém Fordu Fiesta rally4 na Rally Kopna v České republice!
Comtoyou Racing vstupuje do DTM se dvěma belgičany, Gillesem Magnusem a Nicolasem Baertem.
ABT Sportsline představil své nové partnerství s Lamborghini v Alpách, spolu s jezdci i vozem.…
Arthur Leclerc, mladší bratr pilota F1, byl oznámen pro celou sezonu GT World Challenge s…
Ferrari minulý týden odhalilo zbarvení svých továrních Hypercars pro letošní sezonu WEC, spolu s plány…
Bývalý pilot F1, Logan Sargeant, „odchází ze závodění“ dva měsíce poté, co se připojil k…
Tým WRT bude i v letošním roce působit s dvěma vozy BMW M4 GT3 Evo…