WRT loni použilo celkem tři barevná schémata pro vozy 46 a 31 s tím, že Rossiho 46 byla první závody v černobílé kombinaci. Pro Le Mans mělo BMW motivy slunce podle pilotovy helmy, a na závěr roku to byla modrobílá kombinace.
Sezonu 2025 zahájí Rossi s Kelvinem Van Der Lindem a Ahmadem Al-Harthym v kombinaci modré a žluté barvy.
Posádka vozu 31 se také změnila, protože zůstává jen Augusto Farfus. Kolegy brazilského pilota budou Timur Boguslavskiy a Yasser Shahin.
Letošní sezona FIA WEC začne závodem 1812 km Katar už ve čtvrtek 27. února kvalifikací. O den později pak startuje závod ve 12:00. Jak kvalifikaci, tak závod, nabídne živě televizní stanice SPORTY TV.
Cadillac vítá značku Mobil 1 jako svého hlavního sponzora vozu Cadillac Wayne Taylor Racing V-Series.R…
Evropský šampionát má za sebou druhý závodní víkend letošní sezony. V prvním závodě se podruhé…
Od nedělního závodu na Lausitzringu (25. května 2025) mohou čeští fanoušci konečně vidět a slyšet…
Tým WRT dosáhl ve druhém závodě v Zandvoortu pozoruhodného vítězství, když skvělá zastávka v boxech…
Dvojice Rutronik Racing Patric Niederhauser a Sven Müller zahájila svůj boj o titul ve Sprint…
Již příští měsíc se pojede největší vytrvalostní závod na světě: ikonický 24hodinový závod na francouzském…