Po hostujícím startu na finále sezóny 2023 se ME Motorsport v roce 2024 zúčastnil první celé sezóny v ADAC GT4 Germany.
„V ADAC GT4 Germany se cítíme extrémně dobře. Na jednu stranu je startovní pole velmi silné. Navíc se závody konají v prostředí DTM, a proto je na místě mnoho fanoušků,“ vysvětluje šéf týmu Markus Eichele.
Nejlepším dosavadním výsledkem bylo čtvrté místo v nedělním závodě na Nürburgringu. To má pokračovat v sezóně 2025. „Určitě se chceme i nadále zlepšovat. Naším cílem je první celkové pódium. Také chceme pravidelně končit v první sedmičce. Ale samozřejmě nebudeme vědět, kde jsme ve srovnání s konkurencí, až po prvním závodním víkendu,“ dodává Eichele.
Jezdecká sestava ME Motorsport se skládá ze starých známých a nové tváře. Wiskirchen již závodil za ME Motorsport v ADAC GT4 Germany v letech 2023 a 2024, Reiter je v týmu nový. Ale 25letý pilot zná sérii velmi dobře. Od roku 2021 soutěží v německém ADAC GT4 s vozy Audi a BMW. Rackl vstupuje do své druhé německé sezóny ADAC GT4. Hahne bude debutovat v sérii od 25. do 27. dubna v Motorsport Areně Oschersleben.
Šampionát DTM se vrací na závodní okruhy. Devět prémiových výrobců a mezinárodní pole s 24…
Vůz #46, tedy i Valentino Rossi, zísiává druhé kategorii LMGT3 na italské Imole. Závod vyhrálo…
Ferrari #51 vítězí v domácím závodě na Imole po startu z pole position. BMW #15…
Před závodním víkendem FIA WEC na italské Imole hovořil Valentino Rossi s domácími novináři o…
Antonio Giovinazzi získává pole position na domácí půdě pro šestihodinový závod v Imole. Pro pilota…
Gabriela Jílková má za sebou první závodní víkend letošní sezony. Česká pilotka si odváží z…