„Porsche X Iron Dames – protože na každém snu záleží“ je slogan, který představuje úzkou spolupráci mezi Porsche Motorsport a Iron Dames. Projekt začíná startem v Asian Le Mans Series příští víkend v Sepangu.
Čtyři jezdkyně budou soutěžit ve čtyřech špičkových sériích za volantem Porsche 911 GT3 R. Michelle Gatting, Rahel Frey, Sarah Bovy a Célia Martin budou závodit za tým Iron Dames v Asii, Evropě a USA. Program také zahrnuje 24 hodin Le Mans v rámci FIA WEC.
Tým Manthey je zodpovědný za provozní stránku kampaně. Zkušený tým zákazníků získal každý titul v první sezóně kategorie GT3 na WEC. Proton Competition provozuje závody v Asijských Le Mans Series, European Le Mans Series a North American IMSA WeatherTech SportsCar Championship. V rámci toho bude Michelle Gatting z Dánska povýšena do týmu smluvních, tedy továrních, jezdců Porsche.
Cadillac vítá značku Mobil 1 jako svého hlavního sponzora vozu Cadillac Wayne Taylor Racing V-Series.R…
Evropský šampionát má za sebou druhý závodní víkend letošní sezony. V prvním závodě se podruhé…
Od nedělního závodu na Lausitzringu (25. května 2025) mohou čeští fanoušci konečně vidět a slyšet…
Tým WRT dosáhl ve druhém závodě v Zandvoortu pozoruhodného vítězství, když skvělá zastávka v boxech…
Dvojice Rutronik Racing Patric Niederhauser a Sven Müller zahájila svůj boj o titul ve Sprint…
Již příští měsíc se pojede největší vytrvalostní závod na světě: ikonický 24hodinový závod na francouzském…