Všichni čtyři piloti jsou již oznámení. Allied Racing spoléhá na směs mládí a zkušeností v týmu. Tom Kieffer a Christian Kosch sdílejí první auto. Oba Lucemburčané jdou do čtvrté společné sezóny. V posledních dvou letech dokázali vyhrát titul v klasifikaci Trophy. Třetí titul je dohodnutým cílem pro rok 2023.
„Nikdy neměň vítězný tým!,“ říká Kieffer. „Těším se, že s Chrisem v letošní sezóně podruhé obhájíme titul Trophy. Známe konkurenci z posledních let a chceme v roce 2023 znovu dominovat a sbírat body pro Allied Racing Team“.
Sesterský vůz budou řídit dva mladíci: nováček série Nathan Schaap, který přichází z motokár, a Alexander Hartvig.
„V nadcházející sezóně očekávám silnou konkurenci. Přesto, nebo možná právě proto, udělám maximum a budu bojovat o šampionát s Allied Racing,“ vysvětluje Hartvig, který v ADAC GT4 Germany závodí od roku 2021.
Allied Racing se může ohlédnout za úspěšnou minulostí v ADAC GT4 Germany. Sedm vítězství v závodech, šampionát jezdců, týmový šampionát a dva tituly Trophy.
„Jako úspěšný tým uplynulých sezón ADAC GT4 Germany zůstáváme věrní šampionátu. S letošní sestavou jezdců se vidíme nejen nahoře v žebříčku Trophy, ale také s naší dvojicí Hartvig-Schaap mezi mistrovskými místy. Neustálý další rozvoj a investice do mladých jezdců jsou pro nás stejně důležité jako umístění na stupních vítězů,“ zdůrazňuje šéf týmu Jan Kasperlik.
Cadillac vítá značku Mobil 1 jako svého hlavního sponzora vozu Cadillac Wayne Taylor Racing V-Series.R…
Evropský šampionát má za sebou druhý závodní víkend letošní sezony. V prvním závodě se podruhé…
Od nedělního závodu na Lausitzringu (25. května 2025) mohou čeští fanoušci konečně vidět a slyšet…
Tým WRT dosáhl ve druhém závodě v Zandvoortu pozoruhodného vítězství, když skvělá zastávka v boxech…
Dvojice Rutronik Racing Patric Niederhauser a Sven Müller zahájila svůj boj o titul ve Sprint…
Již příští měsíc se pojede největší vytrvalostní závod na světě: ikonický 24hodinový závod na francouzském…