Belgičan, který ještě nezískal ani bod, oznámil v pondělí na svém instagramu, že kvůli urgentní operaci nebude moci nastoupit do závodů na Red Bull Ringu. Jeho tým tak musel na poslední chvíli najít náhradu.
Nakonec padla volba na Leona Köhlera. Mladý Němec poslední roky závodil v Porsche Carrera Cupu, kde skončil dvakrát celkově třetí. Letos ze zúčastnil 24 hodinového závodu na Nürburgringu s týmem Ironface by Phoenix a NLS s CarCollection Motorsport. Kromě toho byl v květnu hostujícím jezdecem v ADAC GT Master, rovněž na Red Bull Ringu.
23letý závodník debutuje v německém šampionátu cestovních vozů na RedBull Ringu, kde nahradí u Walkenhorst Morotsrport Mutha.
„Velmi mě těší, že jsem částí sestavy Walkenhorst Motorsport na Red Bull Ringu. Stále ještě nemohu uvěřit tomu, že se o víkendu zúčastním DTM. Je to sen, který se mi plní. Dám ze sebe to nejlepší a velmi se těším na spolupráci,“ raduje se Köhler, jehož slova cituje portál gt-place.com
Otázkou zůstává, zda Mutha nahradí také na Hockenheimu.
Norimberské ulice tvoří první červencový víkend kulisy pro DTM: Norisring je na programu tento víkend.…
77. ročník závodu CrowdStrike 24 Hours of Spa opět dostál své pověsti nejtěžšího závodu GT3…
Lamborghini dosáhlo nového milníku ve své závodní historii, poprvé totiž zvítězilo v celkovém hodnocení 24hodiovém…
Nečekaným vítězem letošní belgické čtyřiadvacetihodinovky se stalo Lamborghini #63 týmu GRT - Grasser v posádce…
F1: The Movie, dlouho očekávaný film o formuli 1 s Bradem Pittem v hlavní roli,…
Ferrari Hypercar dominuje letošnímu ročníku FIA WEC. Z dosavadních čtyř závodů vyhrál ikonický italský konstruktér…