Maxi Götz se vrátí do ADAC GT Masters

  •   
  •   
  •   

Loňský šampion DTM je zpět v ADAC GT Masters pro víkend na Zandvoortu s týmem Madpanda Motorsport.


Maximilian Götz, šampion GT Masters z roku 2012 a úřadující šampion DTM bude na startovním roštu GT Masters s týmem Madpanda Motorsport. Populární Mercedes-AMG GT3 se startovním číslem 90 sdílí s Ezequielem Perezem Compancem. Götz nahrazuje Jannese Fittjeho, který tým opustil po posledním závodním víkendu na Red Bull ringu. 

Tým měl těžký začátek sezony na Oscherslebenu a na Red Bull Ringu, nedokázal posbírat žádné body. Na Oscherslebenu dokázali oba jezdci předvést rychlost v jejich voze, ale kolize v prvním závodě zabránila bodovému výsledku při jejich debutu v GT Masters. 

,,Pro tým je čest startovat,” řekl Maximilian Götz. „Vždy je příjemné dostat šanci závodit na Zandvoortu. Po přestavbě jsem na trati ještě nestartoval. Bude to výzva, ale jsem moc rád, že se s týmem a tratí mohu seznámit! Chci týmu pomoci posbírat body a případně se dostat na stupně vítězů. Do závodního víkendu jdu s velmi pozitivní náladou.“

Majitel týmu a zároveň druhý pilot vozu #90, Ezequiel Perez Companc, se na spolupráci s Götzem těší: „Jsem velmi šťastný, že máme Maxiho v týmu! Bude to poprvé, co budeme mít továrního jezdce na startovním roštu, což je velmi vzrušující. Jsem si jistý, že nám pomůže svými zkušenostmi a znalostmi, protože je jedním z nejrychlejších jezdců GT3 na světě. Ale také bych rád poděkoval Jannesovi za jeho tvrdou práci během prvních dvou závodních víkendů.”

ADAC GT Masters zamíří na Zandvoort 24-26. června pro uskutečnění letošního třetího víkendu šampionátu. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »