JP Motorsport tento víkend vynechá zlatou – pomáhá charitě speciálním designem

JP Motorsport tento víkend vynechá zlatou – pomáhá charitě speciálním designem

 
  

JP Motorsport o tomto víkendu přijme speciální jednorázový design, aby získal peníze pro znevýhodněné děti.


Polský tým se účastní dvou startů McLarenu v závodech Fanatec Endurance, které oba budou soutěžit v růžové a modré na okruhu Paul Ricard 1000 km. Toto barevné schéma budou mít pro nadcházející soutěž také kombinézy jezdců.

„Naší motivací pro nový nátěr je Den dětí 1. června,“ vysvětlil tým ve svém prohlášení.

„Chceme přimět privilegované lidi, jakými jsou závodní jezdci a další lidé v motoristickém sportu, aby si uvědomili, že myslí na děti, které nemají stejné příležitosti, jaké mohli mít jako děti.

Po závodním víkendu budou kombinézy našich jezdců, které také dostanou nový design, vydraženy a výtěžek bude věnován 100% znevýhodněným dětem. Kampaň je navíc podporována členy našeho týmu finančními dary.”

Vůz JP Motorsport č. 111 soutěží s profesionální posádkou Christian Klien, Vince Abril a Dennis Lind, která na úvodním výletu do Imoly obsadila celkově pěkné páté místo.

Circuit Paul Ricard 1000 km patří mezi vrcholy závodního kalendáře a vyzývá závodníky k šestihodinovému závodu, který začíná za denního světla a končí ve tmě. Živý přenos z této víkendové události bude k dispozici na různých online platformách, včetně kanálu GT World YouTube.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »