Sportovní ředitel Audi: Rast a Müller jsou nejlepšími jezdci na trhu

  •   
  •   
  •   

Trojnásobný šampion německého šampionátu cestovních vozů se příští rok vrátí na startovní rošt se svým bývalým týmem Audi, kde bude závodit po boku Nica Müllera.


René Rast je jedním z nejúspěšnějších závodníků DTM. Během čtyř let získal tři mistrovské tituly, pro letošní ročník si však dal od “cesťáků” pauzu a plně se soustředil na angažmá ve formuli E.

Z mistrovství elektrických monopostů se ale Audi stáhlo, kvůli čemuž Rast přišel o sedačku. Nicméně dobrou zprávou pro něj i pro jeho fanoušky je, že i přesto bude závodit. Vrátí se totiž s Audi do DTM.

Sportovní ředitel Audi Julius Seebach je z návratu rodáka z Mindenu nadšený. Rasta se nebál společně s Müllerem označit za “nejlepší jezdce na trhu”.

„René Rast a Nico Müller se momentálně řadí mezi nejlepší jezdce na trhu – a jsem opravdu šťastný, že vstupujeme do budoucnosti s oběma. Kromě jejich výkonů na trati mají také všechno potřebné k tomu posunout tým vpřed. Je skvělé mít Reného zpátky v DTM.”

Zatím však není jasné, pro jaký tým ingolstadské automobilky bude závodit. Kromě těchto dvou jmenovaných je již potvrzeno rovněž setrvání Kelvina van der Lindeho a konec Mika Rockenfellera.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »