ADAC GT4 Germany vstupuje do předposledního závodního víkendu sezony 2021 s rekordním polem. Od 22. do 24. října bude na Hockenheimring Baden-Württemberg startovat 33 sportovních vozů od osmi značek. Chybět nebude ani česká stopa v podobě závodnice Gabriely Jílkové.¨¨
K velkolepému poli na Hockenheimringu patří také Toyota GR Supra GT4, kterou využívá Ring Racing. Závodní vůz vyvinutý čtyřnásobnými vítězi Le Mans Toyota Gazoo Racing v Kolíně nad Rýnem poprvé soutěží v ADAC GT4 Germany. Dva Belgičané Antoine Potty a Nico Verdonck se vystřídají za volantem Supry.
Závodní tým Hofor Racing by Bonk Motorsport přiváží na start třetí BMW, které bude řídit sedminásobná vítězka závodů ADAC GT Masters Němka Claudia Hürtgen a Michael Fischer z Rakouska.
Comtoyou Racing vstupuje do DTM se dvěma belgičany, Gillesem Magnusem a Nicolasem Baertem.
ABT Sportsline představil své nové partnerství s Lamborghini v Alpách, spolu s jezdci i vozem.…
Arthur Leclerc, mladší bratr pilota F1, byl oznámen pro celou sezonu GT World Challenge s…
Ferrari minulý týden odhalilo zbarvení svých továrních Hypercars pro letošní sezonu WEC, spolu s plány…
Bývalý pilot F1, Logan Sargeant, „odchází ze závodění“ dva měsíce poté, co se připojil k…
Tým WRT bude i v letošním roce působit s dvěma vozy BMW M4 GT3 Evo…