Tradičně nasadí závodnice od týmu Orsák vůz Ford Fiesta, který jí doprovází po celou sezonu.
„Po oficiálním testu můžeme říct, že toto místo je absolutně odlišné od těch, kde jsme byli doposud. Etapy jsou zrádné, ale kvalita povrchu je výborná a grip samotné také.
Vyzkoušeli jsme mnoho nastavení pro vůz a opravdu jsme byli spokojení. Naším cílem je dovézt co nejlepší výsledek, ale také ukázat, že se můžeme rovnat mužské konkurenci,“ říká Vogel.
Závodit se bude již tento víkend a dámy za sebou mají první kilometry. Celkově poslední 17 rychlostních zkoušek čeká na Maďarky během víkendu na Kanárských ostrovech.
„Celkově vzato jsme rády, že můžeme být zde, jelikož se jedná o teprve třetí závod z pěti podniků letošního FIA ERC. Jsme hrdé na tým, na fanoušky, ale také na tým, který nám pomohl v tomto náročném roce. Pokusíme se jim poděkovat za důveru tím nejlepším výsledkem,“ říká Notheisz.
Zůstane Timo Glock v roce 2026 u týmu McLaren Dörr Motorsport v DTM? Bývalý jezdec…
Genesis má za sebou úspěšný shakedown nového Hypercaru GMR-001. Přesné místo konání tohoto shakedownu není…
Druhé vítězství sezóny, 30. vítězství v kariéře DTM: René Rast zažil fantastickou neděli během pátého…
Trojnásobný šampion DTM René Rast si zajistil další vítězství v rámci německého šampionátu.
Šampionát DTM se přesouvá do druhé poloviny letošní sezóny, přičemž Jack Aitken dominoval sobotnímu závodu…
Nick Cassidy, bývalý pilot DTM a současný vícemistr Formule E, spolu s Peugeotem, silně naznačil…